Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO STROG CENTAR NA KUMANOVO

0 MKD

Shitet nga: Anica 31 Mar 19:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Se prodava stan vo strog centar na Kumanovo, 95 m2,
Stanot e renoviran celosno i namesten, so novi pvc prozori i roletni, so nov parket.
Ima sopstvena garazha, dva lifta, sushara.
Stanot e vednash vseliv.

Cena po dogovor.

Informacii za kontakt:
Telefon: 075254414
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione