Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV STAN NA VASKO KARANGELEVSKI trgovski

55 000 EUR

Shitet nga: miodrag 05 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
-dnevna so kujna
-3 spalni
-kupatilo
-gostinsko wc
-terasa
-podrum
-garaza
Leaflet
Në fillim