Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Novogradba ednosoben stan 60m2 vo Kumanovo

Shitet nga: Stan 08 Shk 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Blisku do centar pozadi gimnazija so izlez na poveće ulici, ednosoben stan na vtori kat 60 m2 vo nova zgrada so možnost za pregraduvanje vo trosoben. I podrum od 4 m2.

Informacii na telefon: 078 447 616.
Në fillim