Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Kumanovo

33 000 EUR

Shitet nga: Margarita 21 Nën 18:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Се продава стан со паркинг во градба во финална фаза на локација стара трафостаница Куманово градба од козјак
Margarita
078343293
Leaflet
Në fillim