Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR ODRZAN STAN PRIZ.63+BALKON+PODRUM 2 SPALNI

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 07 Mar 09:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
3-942, ЦЕНТАР, ВИСОКО ПРИЗЕМЈЕ, ОДРЖАН СТАН СО 63 М2 КОРИСНА ПОВРШИНА + БАЛКОН + ПОДРУМ, ДВЕ СПАЛНИ СОБИ, ДНЕВНА ТРПЕЗАРИЈА И КУЈНА, КУПАТИЛО И ВЦ ПОСЕБНО
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM 070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Климент Охридски бр. 25 Tregoje në hartë
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Д273 NOVA BITOLA DELOVEN PROSTOR 2КАТ I MANSARDA 80 000 ЕУР
1/808 MANSARDA 41m2+BALKON 6 KAT SO SPALNA 25 900 ЕУР
К2021 prv kat 104m2 prizemje 58m2 suteren 28m2 50 500 ЕУР
KUKA SO DVA STANA KAJ UREDOT+PODRUM+DVOR 75 000 ЕУР
Në fillim