Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

CENTAR STAN 105m2 MOZI DA SE DELI NA 2 STANA

69 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 26 Mar 12:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
4-168, ЦЕНТАР, СТАН СО 3 СПАЛНИ, 2 КУПАТИЛА, 3 БАЛКОНИ, ПОДРУМ И ГАРАЖА, (СТАНОТ МОЖИ ДА СЕ ПОДЕЛИ НА 2 СТАНА),
4-ти КАТ СО ЛИФТ,
105М2 + 8М2 балкони + 8М2 подрум + 16М2 ПОДЗЕМНА ГАРАЖА
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА, СЕКОЈ РАБОТЕН ДЕН ОД 8,30 ДО 13,30 И ПОПЛАДНЕ ОД 17 ДО 19,30, ВО САБОТА ОД 8,30 ДО 13 ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.MК
070 339 404 076 451 799 047 232 004 047 222 940 ИЛИ НА FACEBOOK AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI STRELEC BITOLA
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Климент Охридски бр. 25 Tregoje në hartë
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
Në fillim