Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Garsonjera na odlicna lokacija vo Bitola

Shitet nga: Никола 28 Maj 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Се продава светла и пространа, комплетно опремена гарсоњера на одлична локација во населбата Јени Маале во Битола (само 5 мин. пешачење до Старата Чаршија). Просторот се наоѓа во поткровје и располага со посебен влез, дневен престој со кујна, купатило и балкон. Опремен е со голем брачен кревет, фотеља на спуштање, гардеробен ормар, фиоки, кабелска, телевизор, маса за јадење, мини шпорет, фрижидер, клима уред. Гарсоњерата има одлична изолација и целосно нова водоводна инсталација.
Цена по договор.
Никола
070646045
Në fillim