Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kaj Keops, novo potkrovje, 66m2+balkon 8m2,opremen

40 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ 08 Gush 11:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
К2126 POD PEDAGOSKA RENOVIR. KUKA OBJEKT I PARKING 55 500 ЕУР
К2054 KUKA SO DVOR KAJ OU TODOR ANGELEVSKI 85 000 ЕУР
KAJ PAZAROT SE IZDAVA TROSOBEN OPREMEN STAN LIFT 300 ЕУР
BELA CESMA DUPLEKS 40+42m2 BALKON 4KAT 3SPALNI 32 000 ЕУР
КАЈ КЕОПС, НОВО ПОТКРОВЈЕ, ОПРЕМЕНО,
П+5КАТ, СТАН ОД 66 М2 И 8М2, 1 БАЛКОН, КОМПЛЕТ ОПРЕМЕН,
ИНФОРМАЦИИ ВО АГЕНЦИЈАТА СТРЕЛЕЦ БИТОЛА
секој работен ден од 8.30 до 13.30 и попладне од 17 до 19.30, во сабота од 8.30 до 13 ч
ИЛИ НА WWW.STRELECNEDVIZNOSTI.COM
070 339 404
076 451 799
047 232 004
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
Продажба и изнајмување на станови и куќи, деловни простори и парцели за градба, консултантски услуги, проектирање, надзор и ревизија.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул. Климент Охридски бр. 25 Tregoje në hartë
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
http://strelecnedviznosti.mk/strelec/
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
047 232 004, 070 339 404, 076 451 799
Leaflet
АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ СТРЕЛЕЦ
STAN 120M2+GARAZA40M2+PODRUM15M2+DVOR150M2+40M2 79 000 ЕУР
RENOVIRAN DELOVEN SAMOSTOEN OBJEKT VO PORODIN 125 000 ЕУР
D282 INDUSTRISKI 1200m2 DEL PROSTOR + 10000m2 DVOR 300 000 ЕУР
CENTAR PRV KAT 66m2 SUTEREN 63 PVC AB PLOCA 42 800 ЕУР
Në fillim