Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan so odlicna pozicija vo Bitola

0 MKD

Shitet nga: Ivan 06 Mar 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Се продава трособен стан на 4 спрат, со површина од 65 м2 + визба + гаража, одлично зачуван и опремен. Станот се наоѓа на одлична позиција во близина на училиштето Климент ОХридски. Истиот е на југоисточна страна. Опремен е и со сопствено електрично парно греење. Цена по договор.
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione