Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

NOV TROSOBEN STAN VO NOVA ZGRADA KASARNA

60 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 Shk 18:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
ПРОДАВАМ НОВ ТРОСОБЕН СТАН ВО НОВА ЗГРАДА ВО КАСАРНА, НА УЛИЦА ПАРТИЗАНСКА, НА 3-ТИ СПРАТ 77 М2, СО ДВЕ СПАЛНИ ПЛУС ВИЗБА И ИМА ПАРКИНГ.
ЦЕНА : 60000 ЕВРА
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
KUKA OD 150m2 CVRSTA GRADBA VO BITOLA 49 000 EUR
SE IZDAVA PRAZEN STAN OD 55M2 NA ISTOK 100 EUR
Nov nevselen stan vo centar Bitola 42 000 EUR
NOVA KUKA TEMELNO RENOVIRANA 35 000 EUR
Në fillim