Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

PLAC VO BITOLA

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: НЕДВИЖНОСТИ 14 Shk 14:01 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Евидентен бр: 8489
Контакт: Божиноски 076 355 224

Плацот се наоѓа на влез во Битола од страна на Ресен, во близина на бензиската Лук Оил.
НЕДВИЖНОСТИ
Млада Агенција со големо искуство и брокери кои го следат Вашиот чекор
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Атинска 3А Tregoje në hartë
02/3076-716 02/3076-527 076/355-220
Leaflet
Se izdava stan vo Centar 250 ЕУР
SE IZDAVA PRAZEN STAN  AERODROM ZA DELOVNA NAMENA 200 ЕУР
Trosoben stan vo Karpos 4 0 МКД
SE IZDAVA NOV OPREMEN SO DVE SPALNI CENTAR 350 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione