Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

POTKROVJE OD 64m2 VO STORG CENTAR

30 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM" 03 Shk 18:32 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
ПРОДАВАМ ПОТКРОВЛЈЕ ОД 64 М2 ВО СТРОГ ЦЕНТАР, СО ДВЕ СПАЛНИ, ЕДЕН БАЛКОН, НА 5-ТИ СПРАТ, ОДРЖАНО И ДОБРО НАПРАВЕНО.
ЦЕНА : 30000 ЕВРА
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
Agencija za nedviznosti " Siguren Dom" posreduva so kupoprodazba na nedvizen imot i izdavanje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
076441335
AGENCIJA ZA NEDVIZNOSTI "SIGUREN - DOM"
076441335
Leaflet
Në fillim