Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan na 5ti sprat na ulica Boris Basterot

16 000 EUR

Shitet nga: Fidan 15 Sht 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Manastir
Се продава стан на 5-ти спрат од 23 м2 и помошна просторија од 3 м2,со можност за доградба (има тераса од 50 м2).Станот се наоѓа во населба Триаголник на ул.Борис Бастерот бр.11/10. Цена 16 000 евра.

Лице за контакт:Фидан,тел.071/509-782
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione