Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 56m2 kaj Tinex market Bitola

36 000 EUR

Shitet nga: Stan 07 Dhj 20:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Se prodava odlicen stan od 56m2 na 2kat nad bolnicata na ul.Anesti Panovski vo neposredna blizina na tinex market
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione