Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 67m2 stara bolnica vo Bitola

Shitet nga: Viktor 04 Shk 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Se prodava stan vo stara bolnica od 67 m2. Stanot ima dnevna, detska soba, spalna, kupatilo, toalet, dve terasi i podrum . Stanot e na 7 kat. Zgradata ima sopstven parking i ima dva liftovi.
Leaflet
Në fillim