Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 81m2 vo Bitola povolno

33 000 EUR

Shitet nga: Ристо 27 Nën 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава трособен стан комплетно реновиран југозападна страна за само 33000 евра
Ристо
075988966
Leaflet
Në fillim