Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan so tri spalni Top lokacija vo Bitola

1 EUR

77 777 EUR

Shitet nga: pepi nikolovski 29 Gush 07:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Prodavam namesten stan so tri spalni sobi
Najdobra lokacija i Najubava mala zgrada .
Prekrasen raspored orientacija istok zapad
NOT FOR RENT !!! A Million Dollar View !!!
pepi nikolovski
070269277
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione