Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO BITOLA

24 000 EUR

Shitet nga: Mimoza Momiroska 28 Maj 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Manastir
Станот е на 6 кат без лифт, ориентација исток - запад со сменета PVC дограма. Станот користи заедничка тераса. Трошоците околу преност се вклучени во цената.
Mimoza Momiroska
077935316
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione