Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Чојс Ekskluzivno stan na Ul Jane Sandanski

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности ЧОЈС 13 Jan 09:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109 , 078265669
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Ohër
Se prodavaat novi stanovi so razlicna kvadratura vo nova zgrada so moderen dizajn gradena po site svetski standardi ,so kvalitetni materijali(italijanski plocki i vrati dabov parket salamander dograma ...)Pokraj stanovite se prodavaat podzemni garazi i delovni prostorii.Katnost na zgradata P+4+pk na prekrasna lokacija na ul.Jane Sandanski (kaj noken klub Arena)IMA razlicni kvadraturi od 45m2 PA SE do 80 m2(Stan trosobeb so prekrasen pogled ). cena i nacin na plakanje po dogovor
Zgradara ima imotni listovi so predbelezuvanje
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Абаз Емин 87 Tregoje në hartë
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109 , 078265669
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione