Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Чојс EKSKLUZIVNO STANOVI POVOLNO

700 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности ЧОЈС 16 Sht 13:35 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продаваат станови во градба на улица Питу Гули,населба Влашка маала Охрид,на одлична локација во близина на повеќе познати маркети со одлична инфраструктура.Становите се со различни квадратура и тоа од 50м2,60м2,70м2,90м2 .Зградата е со висона П+5+п , има лифт и сопствен паркинг простор,готова ке е за 18 месеци .За градба на зградата ке бидат користени материјали со висок квалитет.За подетални информации контактирајтене.Цената во однос на квалитетот на градбата е доста поволна и изнесува 700е за 1м2.
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Абаз Емин 87 Tregoje në hartë
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Në fillim