Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ЧОЈС-Garsonjera vo centar Povolno

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности ЧОЈС 29 Dhj 11:14 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se prodava nova garsonjera vo centar na 5 kat so lift nov,nevseluvan so terasa.Se naoga blizu pazarot kaj pro kredit banka.
Zgradata ima sopstven parking
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ул.Абаз Емин 87 Tregoje në hartë
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione