Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ЧОЈС Trosoben Juzen stan 57m2 kaj Gimnazija

800 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности ЧОЈС 13 Qer 14:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se prodava trosoben stan na ul.Turisticka (vo blizina na gimnazijata) so vk povrsina od 57 m2 ,na 4 katjugoistok orjentiran
rasppored:Dnevna so kujna i trpezarija,detska soba ,zasebna spalna soba ,terasa wc i hodnik
Агенција за недвижности ЧОЈС
Posreduvame pri kupoprodazba na nedvizen imot ,ja vadime celokupnata dokumentacija okolu istoto,i vrsime sekakvi drugi menadzerski raboti i uslugi vo sklop na ovaa dejnost
Visit our store page
ул.Абаз Емин 87 Show on the map
078298109,078265669
http://www.pazar3.mk/AgencijazanedviznostiЧОЈС
Агенција за недвижности ЧОЈС
078298109,078265669
Leaflet
Në fillim