Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan 41m2 pozadi Skalesta zgrada

800 EUR

Shitet nga: агенција Билборд 27 Nën 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Се продава двособен стан 41м2 на 5-ти кат позади Скалестата зграда.

Распоред : дневна соба со кујна , спална соба, тоалет, балкон.

Станот се продава наместен/празен во зависност од желбата на купувачот.

Позиција: југ

Паркинг: да

Лифт: да

Цена: 800 евра/м2/наместен.

ШИФРА: N356

http://bilbord.com.mk/?p=6&o=356 (линк до станот поставен на нашата официјална веб страна www.bilbord.com.mk )

_________________________________________
Агенција за недвижности и маркетинг БИЛБОРД
ул.Дејан Војвода бр.8 Охрид
(позади Охридска банка)

За повеќе информации:
078/ 90 70 60;
077/ 31 41 30;
078/ 54 45 87;mail: [email protected]
facebook: www.facebook.com/agencija.bilbord
skype: agencija.bilbord
instagram: www.instagram.com/bilbord.com.mk
youtube chanell: https://www.youtube.com/channel/UCkuIpudkr4n3T4BbeW9El_g

Други понуди можете да погледнете на нашата официјална веб страна:

||||| WWW.BILBORD.COM.MK |||||
агенција Билборд
078/ 90 70 60 , 078/ 31 41 30
Leaflet
Në fillim