Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan tret kat balkon vo Ohrid

35 000 EUR

Shitet nga: Сашо 14 Qer 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
balkon 5.04 m2; широк поглед; опција – наместен
Сашо
070256625
Leaflet
Në fillim