Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

DVOSOBEN STAN VO OHRID KAJ BILJANINI IZVORI

34 000 EUR

Shitet nga: Лазар 09 Jan 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продава двособен стан од 43м2 во Охрид на бул.Туристичка, во близина на Билјанини извори. Станот се наоѓа во зградите на трудбеник(изградена 1987година), на 5ти кат со лифт, северозападна ориентација и отворен поглед кон дворот на зградата. Зградата има приземје и 7ката. Станот вклучува влезен хол, бања, спална соба, дневна соба поврзана со кујна и трпезарија и тераса (+подрум на приземје од 6м2). Квадратурата е 43м2стан (39м2 + 4м2 тераса) +6м2подрум. ЦЕНАТА изнесува 34.000 е (постои простор за договор). Во цената е вклучен и подрумот на приземје од 6м2 и 40м2 нови керамички и гранитни плочки од шпанско производство наменети за реновирање. Станот има чист имотен лист без хипотека. Станот може да се посети со претходна најава, бидејќи моментално е издаден.
Лазар
072317530
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione