Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

Shitet nga: Dimitar Velkovski Sot 13:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Komuna
Ohër
- Луксузен објект на самата плажа на влезот од Пештани.
- Комплетно готов објект со ИМОТЕН ЛИСТ Бр. 5308 и 5310 К.О. ПЕШТАНИ.
- Станови со квадратура од 45, 50, 57, 58, 60, 68, 70, 72 м2 со една и две спални.
- Многу квалитетна градба со супер термичка и звучна изолација.
- REHAU дограма со стакла 4 сезони.
- Блиндор врати
- Екстра квалитетна италијанска и шпанска керамика и санитарија.
- Скалишен простор изработен од најквалитетен гранит со алуминиумски огради.
- Два лифта по 4 лица
- Сопствен гаражен простор како и дополнителен простор за паркирање.

Цената на становите е од 800 до 1100 еур/м2

Уживајте на своја плажа и поглед на Охридско езеро !

Контакт телефони:

075/291929, 070/207510 и 070/307504Dimitar Velkovski
Në fillim