Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Ekskluzivni stanovi vo Ohrid

0 EUR

Shitet nga: Благојче Веселиноски 28 Shk 18:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продаваат 2 ексклузивни станови и тоа стан на второ ниво високо приземје од 54 м2 со сопствен двор од 77м2 м2
И стан на второ ниво високо приземје од 65м2 .
Двата стана ако се купат заедно и се спојат со врата испред се добива прекрасен добива прекрасен четворособен стан со двор и голема интима,,како куќа".

Становите се ВЕДНАШ ВСЕЛИВИ со чист ИМОТЕН ЛИСТ на 5 км од Охрид , одма на 50 м од хотел Лаки Спа и хотел Гранит.
Становите се со поглед према езерото и стариот дел од градот Охрид.

Градени се по најдобрите нови трендови во градежништвото


Тел. 070 269 493 Благојче

https://photos.app.goo.gl/GviB1iqkumQUSsRo8
https://photos.app.goo.gl/FXD2qgMn71zzCY5dA
https://photos.app.goo.gl/X6QvnewZnHEf3nzz9
Благојче Веселиноски
070269493
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione