Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ИМПЕРИЈА – Нови станови

900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 16 Shk 21:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ Продажба на стан 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Куќа во близина на градски пазар 80 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА НЕДВИЖНОСТИ - Продажба на Хотел 0 МКД
ИМПЕРИЈА – Стан 61м² 780 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Шифра B 96/1
Се продаваат нови невселувани станови со различни површини односно двособни,трособни и четирисобни на различни катови
Зградта се наоѓа во близина на О.У Братство Единство ( 10 минути пеш до центар и градски пазар).
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА –  Стан 64м² 58 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Стан во центар 107 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Гарсоњера 26м² 34 000 ЕУР
ИМПЕРИЈА – Плац 507м² 100 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione