Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

ИМПЕРИЈА – Стан 88м²

89 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ИМПЕРИЈА 25 Nën 21:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ИМПЕРИЈА
ИМПЕРИЈА – Плацеви на продажба 25 EUR
ИМПЕРИЈА – Куќа во близина на градски пазар 80 000 EUR
ИМПЕРИЈА –  Нови станови 900 EUR
Imperija Nedviznosti prodazba na Hotel 0 MKD
Шифра Ц 55/1
Се продава стан (понова градба) со површинa 88м² со распоред –дневна соба ,трпезарија,кујна, 2 спални ,ходник,2 купатила,тераса.Станот поседува сопствено парно.Може да се продва наместен или празен.
Кат – 1
Станот се наоѓа населба Бејбунар.
Агенцијата во понуда ги има скоро сите недвижности што се на продажба во Охрид.
Цените на недвижностите секогаш ги презентираме автентично дадени од сопственикот.
https://www.facebook.com/pages/%D0%98%D0%BC%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0/1551078521806771
ИМПЕРИЈА
АГЕНЦИЈА ЗА ПОСРЕДУВАЊЕ СО ПРОМЕТ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Булевар Туристичка 36А Tregoje në hartë
078 228233
ИМПЕРИЈА
078 228233
Leaflet
ИМПЕРИЈА
Imperija Nedviznosti prodazba na Hotel 0 MKD
ИМПЕРИЈА –  Продажба на плац 35 000 EUR
ИМПЕРИЈА – Продажба на стара куќа 70 000 EUR
ИМПЕРИЈА –  Стан 49м² 45 000 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione