Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kapital Ekskluzivno dvosoben stan 45m2

38 500 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности Капитал Охрид 23 Maj 11:57 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Шифра 10 665


Двособен источен стан во Охрид, на втора линија до езеро, во урбана заедница Кошишта на ул. Крум Точков.

Површина на стан 45 мкв. Кат приземје. Ориентација исток-север. Двор 10 мкв. Паркинг.

Распоред: дневна со кујна, спална, бања и дворно место.

Карактеристики: Моментално просторот е организиран како деловен простор. Истиот ќе се переуреди и догради како стан по желба на купувачот со сигурносна влезна врата, пвц прозори, под со плочки, дрвени внатрешни врати. Уредено дворно место поплочено со гранит, ограда со травентин и ковано железо.

Погледнете ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/611-144
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот; Пред договор, Главен договор; Катастарска документација; Приватизација на градежно земјиште; Административни услуги.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
ТЦ Амам локал 029 - Охрид Tregoje në hartë
070-388-844
https://www.kapitalohrid.mk
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Ekskluzivno Kuka na Abas Emin 150 000 ЕУР
Kapital Ekskluzivno kuka so pogled na ezero 65 000 ЕУР
***Kapital*** Stan na Kej 46m2 so dvor 30m2 65 000 ЕУР
Kapital Ekskluzivno Vila vo Elesec 270 000 ЕУР
Në fillim