Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Kapital Trosoben jugoistocen stan 77m2

53 900 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: Агенција за недвижности Капитал Охрид 24 Jan 11:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Kapital Ekskluzivno urbaniziran plac 466m2 38 500 ЕУР
Kapital Ekskluzivno Kuka vo Leskoec 65 000 ЕУР
Kapital Kuka vo Velgosti 223m2 par 906m2 120 000 ЕУР
Kapital Ekskluzivno Kuka na Abas Emin 150 000 ЕУР
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Шифра 10 829

Трособен, југоисточен стан во Охрид, во урбана заедница Лескајца, на булевар Туристичка.

Површина 77 мкв. Кат 3. Лифт. Ориентација југ-исток. Паркинг.

Распоред: дневна со трпезарија и кујна со излез на балкон, 2 спални, бања, предсобје и балкон логија.

Карактеристики: станот се наоѓа во објект во градба кој што се гради по најсовремени градежно-архитектонски стандарди со рок за примопредавање 06/2020 год.

Станот е оддалечен 1,4 км од центарот на Охрид.

Одличен избор за семејно живеење.

Погледнeте ја нашата понуда на веб страната:
www.kapitalohrid.mk

Контакт е-маил:
[email protected]

Контакт телефони:
070/388-844
078/232-047
046/505-711
Агенција за недвижности Капитал Охрид
Посредување при купување, продажба и изнајмување на недвижен имот; Пред договор, Главен договор; Катастарска документација; Приватизација на градежно земјиште; Административни услуги.
Visit our store page
ТЦ Амам локал 029 - Охрид Show on the map
070-388-844
https://www.kapitalohrid.mk
Агенција за недвижности Капитал Охрид
070-388-844
Leaflet
Në fillim