Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Atraktiven stan vo Ohrid

0 MKD

Shitet nga: Васка 07 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продава прекрасен двособен стан во Охрид во населбата Расадник. Станот се на наога на 1км до центарот,на 2/7 кат со лифт и сопствен паркинг.Прекрасна изведба од фирмата Трудбеник градба 2009.Целосно опремено куптило и кујна од двете соби се излага на тераса блиндор врата и пвц прозори . Јавете се за цена ке се договориме
Васка
072625842
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione