Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Dvosoben stan 57m2 vo Centarot na Ohrid

48 450 EUR

Shitet nga: Dushan 09 Maj 22:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Stanot e nova gradba, na prvi sprat, poseduva parking prostor. Se naoga vednas pozadi Opstinata vo strogiot centar na Ohrid
Leaflet
Në fillim