Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO OHRID MOZE ZAMENA ZA SKOPJE

0 MKD

Shitet nga: Горан 06 Mar 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продава или заменува стан во Охрид на ул.Јане Сандански бр70\01 во зграда градба 2013 на приземје за стан во Скопје. Станбена површина од 53м2 (дневна со излез на балкон, трпезариски дел, кујна, спална,купатило и балкон). Станот е нов, неопремен и не е вселуван.Ориентација југозапад.
Цена за продажба по договор.
Стан за замена во Скопје се бара во Центар или општини во близина на Центар.
За повеќе информации на 078848900
Горан
078848900
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione