Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo Centarot na OHRID

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ARDIJANA NEDVIZNOSTI 31 Mar 13:13 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
ARDIJANA NEDVIZNOSTI
Dvosobni i trosobni stanovi vo Ohrid 0 ЕУР
STANOVI OHRID BITOLA SKOPJE 0 ЕУР
EKSKLUZIVNO dvosobni i trosobni vo centar vo Ohrid 0 ЕУР
STANOVI VO OHRID 0 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se prodavaat stanovi vo centarot na Ohrid na peti kat.
Stanovite se so kvadratura od 40m2, 51m2, 66m2, 100 m2, . Na edna min do pazar . Vedna[ vselivi so imoten list. Za poveke informacii na telefon>078-218-622
ARDIJANA NEDVIZNOSTI
KUPOPRODAZBA NA STANOVI, DELOVNI PROSTORII, PLACEVI, KUKI
Vizitoni faqen e biznesit tonë
bul.turisticka Tregoje në hartë
078218622
ARDIJANA NEDVIZNOSTI
078218622
Leaflet
ARDIJANA NEDVIZNOSTI
Stan od 55m2 vo Bejbunar ITNO 0 ЕУР
Stan od 47 m2 i 66 m2 vo Ohrid 0 МКД
STAN OD 79 m2 BILJANINI IZVORI 0 ЕУР
NOV STAN OD 75 m2 TROSOBEN 0 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione