Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SANRAJS Nov Stan 45m2 na 3 kat n.Raca pogled ezero

51 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: САНРАЈС - Охрид 05 Mar 10:06 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Agencijata za nedviznosti Sanrajs nudi na prodazba nov dvosoben stan od 45 m2 na 3 kat vo naselba Raca so prekrasen pogled na ezeroto i stariot grad.
Ponova zgrada gradena spored standardi za energetska efikasnost.
Raspored:
dnevna so kujna so izlez na golema terasa, spalna soba, hodnik, kupatilo,
Podot e parket, vo hodnik plocka, blindor vrata, nadvoresni roletni...
Se prodava kompletno namesten.
Cist imoten list.
Cenata moze da bide predmet na razgovor.
Za site dopolnitelni informacii na tel:
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
Посредување при купопродажба на недвижен имот; станови,куќи,вили,апартмани, деловни простории,плацеви и ниви. Административни услуги.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Јане Сандански 37А Tregoje në hartë
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
070 331 791
Leaflet
Në fillim