Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

SANRAJS Renoviran stan 71m2 na 1 kat ul.7 Noemvri

53 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: САНРАЈС - Охрид 09 Mar 09:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
САНРАЈС - Охрид
SANRAJS Stan 61m2 nas. Rasadnik kaj Bozo 44 000 ЕУР
SANRAJS Stan 81 m2 dve spalni nas Daljan povolno  45 000 ЕУР
SANRAJS Stan 39m2 kaj KAM naTuristicka jug odlicen 31 000 ЕУР
SANRAJS Odlicen stan 2 kat istok 70m2 vo Ohridati 1 100 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Агенцијата за недвижности Санрајс нуди на продажба убаво реновиран стан од 71 м2 (67 + 4 подрум) на ул.7 Ноември во непосредна близина на КАМ маркет во Охрид, на прекрасна, мирна локација.
Станот е во зграда со квалитетна градба и е со ориентација исток-запад.
Топол и светол стан во населен станбен објект.
Кат 1
Комплетно реновиран, блиндор врата, ПВЦ дограма, паркетен под, нова кујна, купатило...
Се продава празен освен кујната со вградените елементи и вградени плакари во ходник и спална.
Распоред:
- дневна соба со трпезарија и засебна кујнасо природна вентилација, спална соба, мозност за детска соба, купатило, wc, ходник, убава комотна тераса на југозапад и исто таква помала на исток.
Има чист имотен лист.
За сите дополнителни информации на тел:
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
Посредување при купопродажба на недвижен имот; станови,куќи,вили,апартмани, деловни простории,плацеви и ниви. Административни услуги.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Јане Сандански 37А Tregoje në hartë
070 331 791
САНРАЈС - Охрид
070 331 791
Leaflet
САНРАЈС - Охрид
САНРАЈС Kuka 200 m2 vo nas Rasadnik Extra ponuda -
САНРАЈС Stan 75m2 na prizemje kaj Mini Market 43 000 ЕУР
SANRAJS Prekrasen stan vo Ohridati 68m2 na 1 kat  1 100 ЕУР
SANRAJS Stan 53m2 vo centar pozadi Skalesta 37 000 ЕУР
Në fillim