Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Se kupuva stan do 50m2 vo Ohrid

30 000 EUR

Shitet nga: Stan 07 Jan 00:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Kupivam stan do 50m2 na posleden sprat. Ve molam samo realni ponudi . Bez kompenzacii Plakjanje odma
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione