Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 54m2 vo Ohrid povolno

30 000 EUR

Shitet nga: natasa 29 Nën 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
na visoko prizemje kaj bolnicata se prodava stan so kujna trpezarija i spalna skoro nov
Leaflet
Në fillim