Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 56m2 vo centar na Ohrid so parking

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: marvin 03 Sht 18:04 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Stanot se prodava kompletno namesten .Golem salon so dnevna,trpezarija i kujna.Dve terasi so pogled na Samoilova Tvrdina.Posebna komforna spalna soba i kupatilo.JUGO-ZAPADNA STRANA na stanot.Lokacija pred Cinarot ,blisku do pazar i 5 minuti do GRADSKATA PLAZA.Nova gradba na zgradata.
SO SOPSTVENO PARKING MESTO PRED ZGRADATA.
Leaflet
marvin
KLIMATIZER NEO 18 i paneli 1.5kv 0 EUR
FORD FOCUS 1.8tdci 01 EKSTRA CENA 2 100 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione