Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 66m2 vo nas. Daljan Ohrid

33 500 EUR

Shitet nga: Перо 09 Shk 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продава стан во населба Даљан 200 метри од езеро 3 кат без лифт, 66 м2 + 4 м2 подрум.
Останува комплет кујна со шпорет, машина за садови и фрижидер, комплет купатило без машината за перење.

(ИМОТЕН ЛИСТ/МОЖНОСТ ЗА ПРЕВЗЕМАЊЕ КРЕДИТ)
Перо
078-380-838
Leaflet
Në fillim