Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan od 87m2 vo Ohrid

65 000 EUR

Shitet nga: Eli 30 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
trosoben stan + kujna, III kat, lift, so parno greenje,
novo kupatilo i novo wc, blizu do pazarot, 2 minuti
do centar
Leaflet
Në fillim