Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo nas Rasadnik

35 000 EUR

40 000 EUR

Shitet nga: Sashe 05 Qer 10:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продава стан во нас.Расадник на 5 кат.
Станот има 58м2+4м2 тераса+3м2 подрум.
Распоред:
Дневна со кујна и трпезарија, спална соба, детска соба, остава и купатило.
Постои простор за договор за цената.
Може да се види во секое време.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione