Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

STAN VO OHRID LAGADIN 39m2 so dvorce

1 300 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency 06 Shk 10:31 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
EKSKLUZIVNI KANCELARII 130M2 SO PARKING 0 ЕУР
Stan od 125m2 vo mala zgrada kaj Vero vo Taftalidze 0 МКД
STAN NA ODLICNA LOKACIJA VO CENTAR 47M2 NOVOGRADBA 1 350 ЕУР
VODNO TROSOBEN STAN 76M2 SO DVOR 90M2 0 МКД
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Komuna
Ohër
Se prodava stano vo nas.Lagadin - Ohrid. Stanot se naoga na prizemje. Ima 1 spalna soba. Terasa t.e dvorno mesto pred stanot. Orientiran e kon Galicica, mirna strana. Se naoga vo zgrada na prva linija do ezero. Zgradata ima parking. nova gradba. Stanot Se prodava kompletno namesten
VEDNAS VSELIV SO IMOTEN LIST
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
- Posreduvanje pri kupoprodazba na nedviznosti - Kompletno vnatresno enterierno ureduvanje- izrabotka na mebel po merka, pomos pri izborot na gotov mebel, bela tehnika, osvetluvanje - Organiziranje na prostorot po Feng Shui pravila - Izrabotka i realizacija na proekti so LED ili obicno osvetluvanje za delovni i stanbeni prostorii - Kompletno renoviranje
Vizitoni faqen e biznesit tonë
TC BEVERLY HILLS ul. Naroden Front SKOPJE Tregoje në hartë
076200776
https://www.capitolia.mk
CAPITOLIA HILL -Real Estate Agency
076200776
Leaflet
CAPITOLIA HILL  -Real Estate Agency
ODLICEN NOV STAN AERODROM 111m2 980 ЕУР
KUPUVAME NEDVIZNOSTI VO OHRID 0 МКД
Baraka od 80m2 vo Radisani 50 000 ЕУР
ITNO IMAME POTREBA ZA KUPUVANJE APARTMANI 0 МКД
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione