Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Ohrid so pogled na ezero

62 000 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: ALFA&OMEGA 31 Mar 19:10 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Се продава стан/деловен простор во строг центар до главната Пошта и Централен регистар
, на 50 метри од старата чаршија , значи центар со поглед на езеро , стар град, планина Галичица, ориентација југ/исток.
Сметките за електрична енергиja и др. сметки се за тарифа домаќинство.
Се наоѓа на четврти претпоследен спрат. Има лифт кој го користи само трети и четврти спрат. Поранешна зграда на Кјуби/Зоил.
Станот има две спални соби, дневна со кујна и трпезарија, тераса/балкон, комотно претсобје, тоалет.
станот е комплетно реновиран со дупла изолација на стиропорт и тервол ,спуштени декорирани плафони со кнауф системи за градба и звездано небо , комплет ѕидови со сипорекс + мрежа+глет+ поликолорво боја со светки.
Станот е комплетно реновиран , плус извршена реконструкција на кров.
Моментално се издава за туристички престој со категоризација од 30-100 еур од ден.
Се продава наместен или празен , по договор
ALFA&OMEGA
НОВИ АПАРТМАНИ ****DELUX****ЦЕНТАР 300 m od ezero i centar АПАРТМАНИТЕ СЕ ОПРЕМЕНИ СО EXTRA ТЕХНИКА СЕ НОВА СЕГА ОТПАКУВАНА И СЕ ДРУГО ИСТОТАКА Е НОВО. АПАРТМАНИТЕ СЕ СО ГОЛЕМИНА Бр.1: 25м2 20-30eur бр.2: 35м2. 25-35 eur - бр2:35м2 .двокреветенлежај+тросед+фотелја(на спуштање) -бр 1 : 25 m2 .двокреветен лежај+фотелја(на спуштање) ДВАТА СЕ ОПРЕМЕНИ: -TOALET KUPATILO SO TRI GOLEMINI NA PESHKIRI, SAPUN,SHAMPONI, -TERASA so masa i stolici cador -MINI KUJNA, -TRPEZARISKA MASA SO STOLICI -FRIZIDER -TV-LCD-TUNERDIGITAL,32"LV83*G -KABLOVSKA 80 PROGRAMI -KLIMATIZIRANO -WIFI -PO POTREBA :PEGLA,DASKA ZA PEGLAWE,PESHKIRI ZA NA PLAZJA,BOKAL ZA TOPLA VODA,PERENJE SO MASHINA I USLUGA NA POVK 24/7. МЕСТОПОЛОЖБА: ПОГЛЕДНЕТЕ НА МАПА.http://ohrid.us/?page_id=1224 -ВИ НУДИМЕ ВИКЕНДИЦА НА 1500 М.Н.В. во ГОРНА БЕЛИЦА, СО ПОГЛЕД НА ОХРИДСКО ЕЗЕРО,ОХРИД И СТРУГА. ОДДАЛЕЧЕНА ОД ЕЗЕРО 10 КМ АСФАЛТЕН ПАТ.ВИКЕНДИЦАТА РАСПОЛАГА СО ДНЕВНА, КУЈНА, ТРПЕЗАРИЈА, КАМИН, 2 ТОАЛЕТИ, 3 СПАЛНИ, ТЕРАСА, ДВОР СО ПОГЛЕД, СКАРА, ПАРКИНГ. ВИКЕНДИЦАТА СЕ НАОЃА НА САМИОТ ПАТ 50М ПОСЛЕ ЦРКВАТА. ТЕМПЕРАТУРАТА Е СЕКОГАШ ЗА 10 СТЕПЕНИ ПОНИСКА ОД ОХРИД. ЦЕНАТА Е 50 ЕВРА ЦЕЛА ВИКЕНДИЦА ВО ЛЕТЕН ПЕРИОД , ВО ЗИМА Е ПОВИСОКА ОСОБЕНО ЗА ПРАЗНИЦИ И ДО ДВА ДЕНА
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevar TURISTICKA / ulica DAME GRUEV 106 Tregoje në hartë
070212908
https://www.facebook.com/ApartmentsOhridLake

Станот се издава за туристички престој

ALFA&OMEGA
070212908
Leaflet
ALFA&OMEGA
Vikendica na pl Jablanica so pogled na Ohrid ezero -
Se nudi rabota sreduvanje na sobi perenje peglanje -
Termo Pecki 3 000 МКД
VODNO Kuka so dvor 650m2 i markica 202m2 tri nivoa -
Në fillim