Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo Ohrid

36 000 EUR

Shitet nga: Љуба Калеска 28 Gush 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Станот се наоѓа во населба Даљан,на ул.Сатеска бр.8 веднаш до драгстор-Шкор,на трет кат страна-запад.
Има кујна со трпезарија поврзани со дневна соба и спална соба со вкупна површина од 63 м2.
тераса со површина 4 м2 и
подрум со површина 3 м2.
Љуба Калеска
071939581,078324406
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione