Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.
 

Stan vo Ohrid

0 EUR

Shpallja e kompanisë Shitet nga: City Life Elena 18 Nën 14:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
City  Life Elena
Kuka vo Hrom 158 000 ЕУР
Apartman vo Kalikratia 58 000 ЕУР
Komoten trosoben stan vo Kapistec 71 000 ЕУР
DVOSPRATNA MAZONET HALKIDIKI  GRCIJA 180 000 ЕУР
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Komuna
Ohër
Se prodava stan vo Ohrid od 44m2 vo naselba Raca na 1km od Cuba Libre .Stanot e na glavna ulica na suteren.
Lice za kontakt ELENA 070794-009
E57
City Life Elena
  Online
070794009
Leaflet
City  Life Elena
Kuka na Vodno 155 000 ЕУР
Stan od 68m2 pozadi TC Biser 0 ЕУР
Nov stan 158m2 na Vodno 1 150 ЕУР
Stan vo Kisela Voda 49 000 ЕУР
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione