Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stan vo stara Ohridska Carsija

85 000 EUR

Shitet nga: Vlado 02 Maj 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Se prodava stan vo starata ohridska carsija, na prv sprat, vednas do restoran Neim. Stanot e kompletno namesten. Ima dve spalni sobi, dnevna soba, kujna i kupatilo, terasa nad samata carsija, ostava i dvorno mesto.
Në fillim