Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo Ohrid ekstra niski ceni

682 EUR

Shitet nga: Adv.Iskra Popova 28 Nën 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
prvi kat:
65m2+8,47m2+3,46m2+2,70m2+8
treti kat:
6o m2+5,44m2+3,43m2+3,67m2+5,62m2+8
cetvrti kat
:63m2+4,44m2+3,43m2+3,67m2+5,62m2+8
Mozno e upata na tri rati.
Za pokonkretni informacii javete se na tel. 072212290
Adv.Iskra Popova
072212290
Leaflet
Në fillim