Regjistroni Pazar3 llogari dhe fitoni 50 denarë.

Stanovi vo Ohrid po ekstra niski ceni

724 EUR

Shitet nga: Adv.Iskra Popova 28 Nën 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Lloji i shpalljes
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Ohër
Prizemje:
58m2+4,52m2,51m2,61m2+3,61m2+3
treti kat:
69m2 +7
cetvrti kat:
64m2+4,69m2+7,69m2+7
peti kat:
64m2+4,69m2+7.69m2+7 za pokonkretni info.javete se
Adv.Iskra Popova
072212290
Leaflet
Në fillim